tvorba web stranok

O nás

Prečo s nami spolupracovať

Riadime sa pravidlom: peniaze sú dôležité, ale zákazník je najdôležitejší. Preto pristupujeme ku každému zákazníkovi veľmi zodpovedne a ponúkame kvalitnú podporu.

Ako postupujeme

Dôležité je prvé stretnutie, kde si preberieme vaše ciele, ktoré chcete dosiahnúť. Následne navrhneme postup, pomocou ktorého tieto ciele budeme dosahovať. Po schválení sa pustíme do uskutočnenia postupu a budeme vás priebežne informovať o celom priebehu. Následne sa odošle odvedená práca a implementujeme ju tak, aby začali prichádzať noví zákazníci.

Doručenie projektu

Projekt vždy dokončíme v dohodnutom termíne. Važíme si váš čas, a preto sme v tomto smere veľmi seriózni.

Podpora

Vždy sme vám k dispozícii. Či už vám nie je niečo jasné alebo máte nejaké technické problémy. Spokojný zákazník je pre nás gro, preto vám budeme poskytovať 100% služby

Pomôžeme vám rásť

Rast je v dnešnej dobe veľmi dôležitý. Práve preto vám pomôžeme dosahovať lepšie výsledky vo vašom podnikaní.

[elementor-template id="1132"]

Obchodný register
Okresný úrad Prešov
Vložka číslo: 750-52624
Naše služby ponúkame na celom území Slovenska. Základňu máme v Prešove, ale v prípade potreby sa vieme stretnúť aj v iných mestách. Taktiež nemáme problém všetko prekonzultovať pomocou videohovoru, čím ušetríme čas vám aj nám. Na stretnutí si preberieme vaše potreby, plány a vyhodnotíme, ako vám vieme pomôcť vyriešiť vaše výzvy a problémy. 
Všetky práva vyhradené 2021 Dewelloop. 
crossmenu